Gençliğin bitmez tükenmez enerjisi ve farklı olana duyulan merak ile yola çıkan bizler, geçmişte yaşadığımız imkansızlıkları bizim gibilere yaşatmamak için çalışıyoruz.

Metrelerce yükseğe sıçradık. Dünyanın çevresinde tur atacak kadar yol kat ettik ve döndük döndük durduk. Durduk da baktık ki; durmakla olmuyor. Marifetlerimizi daha fazla insana göstermek için gelişmek, antrenman yapmak, çok çalışmak gerekiyor. Güvenli ve uygun alan yoksa yaratmak gerekiyor.

Ve böylece şehirlerde in-line skate (paten), skateboard (kaykay), freestyle BMX (akrobatik bisiklet) gibi hareket ve macera sporu yapılabilecek çok amaçlı parkların proje ve inşasına başladık.

Cino Skatepark ismini verdiğimiz şirketimiz Lykia World (1997) ile başladığı bu serüvenine Avrupa’nın en büyük skateparkı olan İzmit Sekapark(2006) ile devam etti. Teknoloji ve yenilikleri dünya çapında takip eden ve uygulayan Cino skatepark günümüzde gelinen bu noktada; yine kendini aşarak Avrupa’nın en büyük skateparkını Antalya Lara Skatepark’ı(2013) inşa ederek sektördeki yerini korumaya ve öncü olmaya devam etmektedir.

Projelerde çalışan ekibimiz Türkiye in-line skate şampiyonalarında ilk üç sırayı paylaşan, teknik donanımlı ve profesyonel sporculardan oluşuyor. Sadece skateparklar inşa etmekle yetinmedik ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerin tanıtım ve organizasyonlarında da yer aldık. Ekibimizle bu mekanlarda yarışmalar ve showlar düzenledik. Ve yeni gösterilerimizi sergilemek için sabırsızlanıyoruz.

PROJE ADIMLAMALARI

Skatepark Tasarımı

Tasarım sürecimiz müşterilerimize ve sporcu kullanıcılarına bir tesis kazandırmak amacıyla fonksiyonel, yenilikçilikçi ve sürdürülebilir malzemelerin kullanıldığı yapılar oluşturmak ile başlıyor.

Skatepark Projelendirilme

13 yıldan fazla bir süredir en kaliteli skate park yapımında önde gelen firma olmaya devam ediyoruz. Profesyonel ve sporcu kadromuz ile tamamen skatepark kullanıcılarının keyif alabilecekleri parklar oluştumaktan keyif alıyoruz.

Skatepark İnşaatı

25 yıl profesyonel sporculuktan gelen tecrübemiz ile dünya standarlarında kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli işçilikle yaptığımız skateparklar keyifli ve akıcı bir sürüş sağlamaktadır.

SON REFERANSLAR

Gaziantep 8 Şubat

Cino Skatepark Gaziantep 8 Şubat Skatepark Projesi Tamamlandı.

Antalya Demre

Cino skatepark Antalya belediyesinin Demre skatepark projesi tamamladı.

Gaziantep Seyrantepe

Cino Skatepark Gaziantep Seyrantepe Skatepark Projesi Tamamlandı.

Ödemiş Skatepark

Cino skatepark Ödemiş belediyesinin skatepark projesi tamamladı.